Bodka za rokom v ponožkách

Prajeme vám, aby ste tieto sviatky a rok 2021 trávili doma v ponožkách len z vlastného rozhodnutia, v zdraví, pohode a v kruhu všetkých svojich blízkych.

Dátum publikácie:22. 12. 2020
Autor:Redakcia Bezpečnosť v praxi

tt_ponozky

Rok 2020 bol pre nás všetkých rokom náročným. Pripomenul nám, že zdravie, stretávanie sa, pobyt v kancelárii, na konferencii, dobré ekonomické výsledky či cestovanie do zahraničia a veľa ďalších vecí nie sú samozrejmosťou.

V praxi si každý z nás odskúšal posudzovanie rizík, vhodnosť či nevhodnosť opatrení a dôsledky ich dodržiavania či porušovania.

 

Portál Bezpečnosť v praxi stál po celý rok pri vás a prinášal vám maximálne množstvo informácií. Ako prví sme publikovali praktické informácie k rúškam a respirátorom z pohľadu ich funkčnosti, správneho nosenia a voľby správneho typu, odporúčania skúseného pracovného lekára, odborníkov na krízový manažment a mnohých ďalších odborníkov. Počas prvej aj druhej vlny pandémie sme z dôvodu zvýšenej aktivity kyber-útočníkov zadarmo poskytli webináre ku kyber-rizikám, k rizikám home office a vzdialeného pripájania do firemných sietí.

 

Pre väčší užívateľský komfort sme spustili predplatiteľom portálu odbornú službu BvP pohotovosti, ktorá umožňuje získať odpovede na konkrétne e-mailové otázky od viac ako 30-tich odborníkov na bezpečnostné témy.

Tento rok preveril naše schopnosti krízového riadenia, operatívnu pružnosť, prispôsobivosť a umenie hľadať kreatívne riešenia. Špeciálne v prvej vlne sa prejavilo, ako veľmi si vieme pomáhať a držíme spolu. Bolo až k neuvereniu, koľko sa objavilo dobrovoľných šičiek rúšok, nosičov nákupu seniorom, bezplatných on-line služieb a vzdelávania pre deti aj dospelých – pre všetkých, ktorí museli ostať doma. Pomáhalo a pomáha veľa šikovných ľudí, ktorí vedeli operatívne začať vyrábať, vyvíjať veci potrebné a v mnohých prípadoch aj jedinečné na celom svete. Rok 2020 bol rokom, kedy skokovo vzrástla počítačová gramotnosť celej populácie: od malých detí až po seniorov a pojem kyber-bezpečnosti nadobudol ešte väčší význam.

Isto je na mieste poďakovať všetkým, ktorí pracovali aj nadčas, aby sme pandémiu zvládli, ale aj tým, ktorí pracovať nemohli z toho istého dôvodu.

 

Ďakujeme za vašu dôveru a čas, ktorý trávite s Bezpečnosťou v praxi.

Za celý tím Bezpečnosť v praxi vám do nového roka 2021 prajeme veľa zdravia, šťastia, osobných i pracovných úspechov.

 

 

Ročný prístup si môžete objednať v našom e-shope:

Výhody predplateného prístupu nájdete v časti O PORTÁLI

Chcete mať pravidelné informácie o novinkách a aktuálnej ponuke?

Prihláste sa na odber noviniek e-mailom!

Súvisiace odborné články

Súvisiace dokumenty

Funkcie

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.