Všetky články z rubriky
149 výsledkov
tt_online-rozhovor-bvp-03-2021.jpg

Máte otázky? Neváhajte sa opýtať odborníka na ochranu osobných údajov JUDr. Jakuba Pavčíka, ktorý vám bude k dispozícii 8. 4. 2021 od 13:00 do 14:00 hod.

tt_davkovac-dezinfekcie.jpg

Príkladom horľavej látky sú rôzne dezinfekčné prostriedky, s ktorými sa denne stretávame nielen v práci, ale aj v domácnostiach alebo pri vstupoch do obchodu. 

tt_bezpecnostna-kamera.jpg

Vzor testu proporcionality na posúdenie nevyhnutnosti a dĺžky uchovávania kamerového záznamu. Vzor je vypracovaný pre monitorovanie priestoru na účel ochrany majetku.

tt_siluety-velkomesto.jpg

Akým spôsobom môže organizácia chrániť údaje a vymedziť zodpovednosť za ich ochranu?

tt_online-rozhovor-bvp-03-2021.jpg

Máte otázky? Neváhajte sa opýtať odborníka JUDr. Jozefa Lukajku z Advokátskej kancelárie LUKAJKA & PARTNERS, s. r. o., ktorý vám bude k dispozícii 22. 3. 2021 od 13:00 do 14:00 hod.

tt_pc-siet.jpg

Čo znamená povinnosť udržiavať zoznam všetkých vstupno-výstupných bodov na hranici siete v aktuálnom stave? Prečo je potrebná? Viac sa dozviete v internej smernici.

tt_joga.jpg

Aké sú odporúčané aktivity na zlepšenie duševného zdravia v čase pandémie ochorenia COVID-19?

tt_online-rozhovor-bvp-03-2021.jpg

Máte otázky k téme kyberútokov, prevencii a obrane proti nim? Neváhajte sa opýtať odborníka Ing. Petra Mateja zo spoločnosti eMsec, s. r. o., ktorý vám bude k dispozícii 9. 3. 2021 od 13:00 do 14:00 hod.

tt_sipka-z-ikon.jpg

Ak ešte v organizácii nemáte zavedený program riadenia kontinuity činností, mali by ste ho implementovať skôr, než pocítite nepriazeň osudu vo forme nečakaného výpadku a následných strát.

tt_muz-v-ciernom.jpg

Čoho sa pridŕžať, ak na mňa „netlačí“ žiaden zo zákonov týkajúcich sa kybernetickej bezpečnosti, ale som si ako vedúci pracovník vedomý, že niečo by som so zamestnancami v oblasti kybernetickej bezpečnosti mal „urobiť“?

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.