Všetky články z rubriky
38 výsledkov
top tema BVP.jpg

Starostlivo pre Vás vyberáme odborníkov, ktorí Vám prinášajú obsah na našom portáli.

tt_model-auta-prekryty-eurobankovkami.jpg

Ako čo najefektívnejšie ochrániť hotovosť pri jej prevoze či preprave? Aké sú klady a zápory prepravy hotovosti prostredníctvom SBS v porovnaní s prepravou prostredníctvom interných pracovníkov zamestnávateľa?

tt_vianocny-punc.jpg

Je čas vianočných punčov a prípitkov. Vedomosti sú mocnou zbraňou. Toto platí aj v prípade pitia alkoholu. Účinky na náš organizmus sú rôzne a je dobré ich spoznať.  Viete, prečo je zaujímavé, že pestrec mariánsky obsahuje silymarín?

tt_mibil-notebook.jpg

V komunite informačnej bezpečnosti sa s určitou mierou irónie zvykne hovorievať, že najväčšie riziko v prevádzke informačných systémov sa nachádza medzi obrazovkou počítača a kancelárskou stoličkou. Toto tvrdenie nie je príliš vzdialené od reality.

tt_lakovanie-auta.jpg

Lakujete, lepíte, natierate, impregnujete, používate tlačiarenské farby? Aké súhlasy potrebujete? Aká je Vaša poplatková a oznamovacia povinnosť?

tt_vazby-medzi-osobami.jpg

Môžu byť osobné údaje považované za obchodné tajomstvo spoločnosti? Aké spôsoby môže firma využiť na to, aby chránila údaje pred krádežou?

tt_zemegula-v-dlani.jpg

Problematiku komplexnej ochrany životného prostredia v organizácii môže riešiť zavedenie EMS.

tt_skrinky-v-satni.jpg

Téma je rozdelená na dve časti, pričom prvá časť je venovaná predchádzaniu škodám a zodpovednosti zamestnanca za škodu, druhá časť rozoberá všeobecnú i osobitnú zodpovednosť zamestnávateľa za škodu.

tt_vrecia-s-pieskom.jpg

Máte svoje objekty alebo iné majetky na povodňou ohrozenom území? Ktoré činnosti sú na danom území zakázané? Aké sú vaše povinnosti v oblasti ochrany pred povodňami? Aké sú výšky pokút?

tt_lupa-paragraf.jpg

Mnohé súkromné bezpečnostné služby ponúkajú svojim klientom okrem strážnej služby aj detektívnu službu a v rámci jej výkonu sa zameriavajú aj na preverovanie potenciálnych či existujúcich obchodných partnerov klienta.

Partner