Všetky články z rubriky
201 výsledkov
...
tt_hasit-poziar.jpg

Článok sa zaoberá požiarnym poriadkom obce, rozoberá všetky časti a obsahuje vzor dokumentu.

tt_pad-z-rebrika.jpg

Bezpečné postupy pre práce vykonávané na rebríkoch zamestnancami na pracoviskách.

tt_online-rozhovor-bvp-03-2021.jpg

Máte otázky? Neváhajte sa opýtať odborníka Ing. Petra Šimurku zo spoločnosti NEKA, s. r. o., ktorý vám bude k dispozícii 23. 11. 2021 od 13:00 do 14:00 hod.

tt_zem-odpady.jpg

Systém fungovania odpadového hospodárstva, jeho možnosti a výzvy do budúcnosti. Očami Ing. Petra Šimurku, doplnené postrehmi ďalších odborníkov. Čítajte, počúvajte, pýtajte sa.

tt_kamera-divadlo.jpg

10 základných otázok k ochrane osobných údajov pred podujatím

tt_separovanie.jpg

Aké novinky priniesla novela zákona o odpadoch obciam, organizáciám zodpovednosti výrobcov, zberovým spoločnostiam, držiteľom odpadov, zberovým dvorom a iným subjektom, sa dozviete v článku.

tt_online-rozhovor-bvp-03-2021.jpg

Máte otázky? Neváhajte sa opýtať audítora ISMS Ing. Stanislava Guláša (DATAsec.sk), ktorý vám bude k dispozícii 9. 11. 2021 od 13:00 do 14:00 hod.

podcast_375x250px.jpg

Je ochrana osobných údajov vnímaná ako zbytočná byrokracia alebo sa už dostala organizáciám „pod kožu“?

tt_online-rozhovor-bvp-03-2021.jpg

Nenašli ste, čo ste hľadali? Napíšte nám. Neváhajte sa opýtať manažérky portálu Ing. Miriam Pilátovej, ktorá vám bude k dispozícii v dňoch 3. – 5. 11. 2021 od 13:00 do 14:00 hod.

tt_siet-napriec-svetom.jpg

Zmeny sa týkajú najmä bezpečnostných opatrení, manažérov kybernetickej bezpečnosti, analýzy rizík, automatického poskytovania informácií, obmedzenia používania produktu, procesu, služby alebo tretej strany atď.

...

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.