Všetky články z rubriky
133 výsledkov
tt_https.jpg

Čo všetko je dôležité pri tvorbe a prevádzke webovej stránky z pohľadu bezpečnosti?

tt_skok.jpg

Tento článok a vzor dokumentu sú určené pre prevádzkovateľov základných služieb, tvorcov takéhoto typu dokumentu, pre bezpečnostných manažérov, pre pracovníkov zodpovedných za oblasť spracovania a udržiavania bezpečnostnej dokumentácie kybernetickej bezpečnosti.

tt_hacker-mesto.jpg

Prevádzkovatelia základných služieb, ktorými sú obce a mestá, majú nespočetne veľa povinností v súvislosti s kybernetickou bezpečnosťou. Akých je 10 základných oblastí, na ktoré sa orgány verejnej moci musia zamerať?

podcast_375x250px.jpg

Požaduje od vás poisťovňa zabezpečenie budovy? V odbornom 30-minútovom podcaste vám priblížime ako na to, čo je potrebné zvážiť, na čo si dať pozor, kde hľadať informácie.

tt_ponozky.jpg

Prajeme vám, aby ste tieto sviatky a rok 2021 trávili doma v ponožkách len z vlastného rozhodnutia, v zdraví, pohode a v kruhu všetkých svojich blízkych.

tt_hacker.jpg

Útokov na aktíva pribúda. Dôsledná správa aktív, poznanie ich zraniteľností a pochopenie všetkých možných hrozieb pôsobiacich na tieto aktíva minimalizuje možnosti kybernetických incidentov.

tt_doktorka-fonendoskop1.jpg

Máte v organizácii určený postup pre poskytnutie prvej pomoci? Sú pracoviská vybavené lekárničkami s potrebným obsahom? Vedia zamestnanci prvú pomoc poskytnúť?

tt_zena-v-laboratoriu.jpg

Máte zavedený systém riadenia chemických látok tak, aby bolo zabezpečené riadenie, používanie, manipulácia a skladovanie týchto látok podľa platnej legislatívy EÚ a SR s ohľadom na ochranu zdravia zamestnancov?

tt_webinar-rizika-ho.jpg

Už druhýkrát v tomto roku presúvame fungovanie organizácií prevažne do online prostredia. Vzdialené pripájanie so sebou prináša aj zvýšené riziko kybernetických útokov. Čo v praxi urobiť?

tt_kamera-nad-mestom.jpg

Ako zabezpečiť bezpečnosť občanov, majetku a životného prostredia obce/mesta? Ktoré bezpečnostné oblasti by malo pokrývať samospráve riadenie?

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.