Všetky články z rubriky
183 výsledkov
...
tt_jednorazovy-plast.jpg

Cieľom smernice je znížiť vznik odpadu, podporiť prechod na obehové hospodárstvo inovačnými a udržateľnými obchodnými modelmi, výrobkami a materiálmi. Aké opatrenia to sú, sa dozviete v článku.

tt_virtualny-plosny-spoj.jpg

Účelom tejto smernice je definovanie vhodných algoritmov, protokolov a softvérov na šifrovanie dát v organizácii. Smernica sa vzťahuje na všetkých pracovníkov organizácie, ktorí majú prístup k informačným systémom organizácie.

tt_online-rozhovor-bvp-03-2021.jpg

Máte otázky? Neváhajte sa opýtať skúseného pracovného lekára MUDr. Viliama Bršiaka, MPH, zo spoločnosti Pro Benefit, s. r. o., ktorý vám bude k dispozícii 21. 9. 2021 od 13:00 do 14:00 hod.

tt_sklad.jpg

Účelom tejto smernice je stanovenie podmienok pre riadenie dodávateľov vykonávajúcich práce v priestoroch spoločnosti v oblasti ochrany zdravia pri práci a ochrany pred požiarmi.

tt_pokus-chemia.jpg

Zamestnávateľ je povinný vybaviť zamestnancov takými OOPP, aby ich chránil pred nebezpečenstvami. Ako postupovať v školskom prostredí?

tt_online-rozhovor-bvp-03-2021.jpg

Máte otázky? Neváhajte sa opýtať odborníka JUDr. Jozefa Lukajku z Advokátskej kancelárie LUKAJKA & PARTNERS, s. r. o., ktorý vám bude k dispozícii 7. 9. 2021 od 13:00 do 14:00 hod.

tt_ip-address.jpg

Článok približuje základné informácie ohľadom IP adries a uvádza, kedy je IP adresu možné považovať za osobný údaj a či je systematické zaznamenávanie IP adries prípustné alebo nie.

tt_visaci-zamok-abstrakt.jpg

Smernica určuje bezpečné podmienky odstránením rizika spojeného s nečakaným spustením strojov a zariadení počas údržbársky prác, a to prostredníctvom ich odstavenia a blokovania. Zavedenie LOTO metódy.

tt_doktor-hlada.jpg

Problematika riešenia skutočností spojených s infekčnými ochoreniami je veľmi široká, a to tak v oblasti ochrany verejného zdravia, ako aj v oblasti ochrany obyvateľstva a krízového riadenia. Právne je ukotvená v zákonoch, vyhláškach a nariadeniach.

tt_cybersecurity.jpg

Od  augusta 2021 je účinná novela zákona o kybernetickej bezpečnosti. Štruktúra bezpečnostných opatrení je mierne pozmenená, v bezpečnostných cieľoch však žiadna zásadná zmena nenastáva. V sérii článkov Ing. Ivan Makatura, CRISC, CDPSE približuje podstatu oblastí.

...

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.