Vyhľadávanie > Asociácia pasívnej požiarnej ochrany Slovenskej republiky (APPO SR)
10 výsledkov

Zobraziť filtreSkryť filtre

Asociácia pasívnej požiarnej ochrany Slovenskej republiky

appo.jpg

Asociácia pasívnej požiarnej ochrany SR (APPO SR) bola založená v roku 2006 na základe iniciatívy malej skupiny ľudí pôsobiacich v oblasti požiarnej bezpečnosti stavieb (PBS).

Hlavnou spoločnou myšlienkou založenia asociácie bola vtedy chýbajúca zodpovednosť za správnu realizáciu opatrení protipožiarnej bezpečnosti pri výkone stavebných a montážnych prác na slovenských stavbách. V súčasnosti je APPO SR uznávanou odbornou autoritou doma aj v zahraničí.

Medzi najvýznamnejšie úspešné projekty APPO SR patrí zavedenie vyššie uvedenej zodpovednosti do právnych predpisov, stanovením požiadavky na osvedčenie požiarnych konštrukcií ich zhotoviteľmi, tvorba a vydávanie dokumentov ATN® a vytvorenie platformy v APPO SR pre odbornú diskusiu, výmenu skúseností a riešenie problematiky špecialistov požiarnej ochrany, ktorí riešia PBS v projektovej dokumentácii stavieb.

Zdroje

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.