Vyhľadávanie > Odborné články > Daniel Štubniak, MBA
5 výsledkov

Zobraziť filtreSkryť filtre

Daniel Štubniak, MBA

autor_Daniel_Stubniak_120x181.jpg

Daniel je elektrotechnik s obchodným vzdelaním. Založil a riadi firmu Kamerové systémy, s.r.o. Tá sa špecializuje na návrh, inštaláciu a revíziu kamerových systémov rôzneho druhu. Rád pomôže konzultovať problém alebo nájde najlepšie technologické riešenie.

Dátum publikácie: 27. 4. 2020
Autor: Daniel Štubniak, MBA

Termokamery novinkou nie sú. Dlhú dobu nachádzajú svoje využitie v rôznych odvetviach, kde je užitočné vzdialené meranie teplôt rôznych povrchov. Asi najčastejšie sa s nimi môžeme stretnúť v stavebníctve, kde sa prostredníctvom termokamery zisťujú tepelné úniky, resp. kvalita izolácie budovy. Na trhu je tiež dostupný mobilný telefón, ktorý okrem bežných funkcií ponúka aj funkciu termokamery (má zabudovaný termálny senzor).

Dátum publikácie: 20. 11. 2019
Autor: Daniel Štubniak, MBA
Právny stav od: 1. 1. 2019

Najčastejšia požiadavka zákazníkov je prepojiť kamerový systém s alarmom, resp. s pohybovými čidlami – a najčastejšie realizovaná požiadavka je prepojenie kamerového systému na pult centrálnej ochrany.

Dátum publikácie: 10. 10. 2019
Autor: Daniel Štubniak, MBA
Právny stav od: 1. 1. 2019

Článok ponúka základný prehľad hardvérových nárokov pre inštaláciu kamerových systémov. Od návrhu káblov až po výber koncových zariadení.

Dátum publikácie: 6. 5. 2019
Autor: Daniel Štubniak, MBA
Právny stav od: 1. 1. 2019

Viete, ktorý deň je najsprávnejší na výber kamerového systému? Druhý deň po tom, ako sa stane krádež. Ale teraz, keď už toto viete, môžete sa rozhodnúť, či tak radšej neurobiť s predstihom. Tu je niekoľko rád, ako správne vybrať kamerový systém a jeho dodávateľa.

Dátum publikácie: 17. 4. 2019
Autor: Daniel Štubniak, MBA
Právny stav od: 1. 1. 2019

Ponúkame komplexný a praktický prehľad o možnostiach, výhodách aj úskaliach používania kamerových systémov v prostredí komerčných firiem.

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.