Vyhľadávanie > Odborné články > Ing. Richard Jankura
1 výsledok

Zobraziť filtreSkryť filtre

Ing. Richard Jankura

V súčasnosti je študentom doktorandského štúdia v odbore Bezpečnostné vedy na Fakulte bezpečnostného inžinierstva Žilinskej univerzity v Žiline. Vo svojej dizertačnej práci sa venuje ochrane a odolnosti objektov proti účinkom výbuchu nástražných výbušných systémov. V rámci svojej pedagogickej činnosti zabezpečuje výučbu predmetu Manažment ochrany objektov. Je držiteľom osvedčenia o spôsobilosti bezpečnostného technika. Medzi jeho vedecko-výskumnú činnosť je možné zaradiť problematiku skúmania odolnosti prvkov plášťovej ochrany objektov, či ochranu mäkkých cieľov voči ohrozeniu nástražnými výbušnými systémami.

Dátum publikácie: 21. 7. 2020
Autor: Ing. Richard Jankura
Právny stav od: 17. 6. 2020

Každá organizácia, veľká či malá, výrobná alebo poskytujúca služby čelí viacerým hrozbám plynúcim z vnútorného alebo vonkajšieho prostredia. Mnohými hrozbami sa organizácie zaoberajú či už z povinnosti implementácie požiadaviek zákonov, smerníc či nariadení, resp. na základe požiadaviek implementovaných medzinárodných či národných noriem v rámci organizácie. V súčasnosti sme však svedkami nových hrozieb, medzi ktoré patria i útoky na objekty s vysokou koncentráciou ľudí, tzv. mäkké ciele.

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.