2 výsledky

Zobraziť filtreSkryť filtre

Autor: Mgr. Jana Kochan
Právny stav od: 1. 6. 2020

Poskytovanie technických služieb v oblasti bezpečnosti majetku a osôb upravuje zákon č. 473/2005 Z. z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o súkromnej bezpečnosti). Podľa § 7 ods. 1 zákona o súkromnej bezpečnosti sa technickou službou rozumie projektovanie, montáž, údržba, revízia alebo oprava zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí. 

Autor: Inštitút bezpečnosti práce, s.r.o.
Právny stav od: 1. 12. 2017

Vzor zmluvy pre zabezpečovanie komplexnej metodickej, školiacej, výkonnej a kontrolnej, ako aj inej činnosti s cieľom zaistenia bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci (BOZP) vykonávanej poskytovateľom (ako technikom/autorizovaným technikom BOZP) a zabezpečovanie výkonu pracovných zdravotných služieb (PZS).

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.