Vyhľadávanie > Odborné články > Aktuálne > Ing. Zuzana Zvaková, PhD.
2 výsledky

Zobraziť filtreSkryť filtre

Ing. Zuzana Zvaková, PhD.

autor_Zvakova_120x181.jpg

Od roku 2016 pôsobí na Fakulte bezpečnostného inžinierstva Žilinskej univerzity v Žiline. Vo svojej vedeckovýskumnej a pedagogickej činnosti sa zaoberá problematikou bezpečnostných služieb vo všeobecnosti, pričom sa zameriava samostatne na fyzickú ochranu, ochranu osôb a pátranie. Vo vedeckovýskumnej činnosti sa tiež zaoberá oblasťou ochrany pred nástražnými výbušnými systémami a účinkami explózie výbušnín.

Súčasťou odbornej činnosti je spolupráca so Slovenskou komorou súkromnej bezpečnosti a Asociáciou bezpečnostných manažérov, ďalej činnosť v technickej redakcii vedeckého časopisu Krízový manažment (ISSN 1336-0019) a iné.

Dátum publikácie: 31. 7. 2019
Autor: Ing. Zuzana Zvaková, PhD.
Právny stav od: 1. 1. 2019

Článok je zameraný na problematiku zaistenia fyzickej ochrany účastníkov podujatí, pričom v hrubých rysoch rozoberá právne predpisy upravujúce uvedenú problematiku, ako aj aktuálnu problematiku ochrany „mäkkých cieľov“.

Dátum publikácie: 20. 5. 2019
Autor: Ing. Zuzana Zvaková, PhD.
Právny stav od: 1. 1. 2019

Článok je zameraný na možnosti uplatnenia súkromných detektívov v komerčnej praxi, pričom rozoberá najmä  oblasti pôsobenia súkromných detektívov, formy pátrania a metódy využívané v súkromnej detektívnej praxi.

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.