1 výsledok

Zobraziť filtreSkryť filtre

MUDr. Viliam Bršiak, MPH

Profil_foto_Bršiak_1.jpg

MUDr. Viliam Bršiak, MPH je pracovný lekár s dĺžkou praxe viac ako 30 rokov. 4 roky pracoval na vedúcich pozíciách Okresnej hygienickej stanice Považská Bystrica, cez 10 rokov vo vedení RÚVZ Žilina. Od roku 2006 pôsobí ako vedúci tímu pracovnej zdravotnej služby ProBenefit s.r.o. Je odborníkom na výskum a hodnotenie neuropsychickej záťaže, fyzickej záťaže a ergonomických aspektov práce. Dvadsať rokov pôsobil ako súdny znalec v odbore medicína a farmácia so špecializáciou na pracovné lekárstvo. Ďalej sa zaujíma o problematiku civilizačných ochorení a možnosti ich prevencie. Píše zrozumiteľným jazykom pre ľudí a vytvára protiváhu informácií z internetu a médií, ktoré sú zamerané komerčne a veľmi často obsahujú informácie, ktoré sú mnohokrát nesprávne a zavádzajúce.

Právny stav od: 7. 4. 2020

Súčasť bezpečnostných opatrení proti šíreniu ochorenia COVID-19 – dotazník pre vstup na pracovisko s poučením zamestnancov a stručným postupom pri bezpečnostnom incidente.

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.