BVP POHOTOVOSŤ

BvP pohotovosť je odborná služba, ktorú poskytujeme LEN NAŠIM PREDPLATITEĽOM.

Predplatitelia portálu Bezpecnostvpraxi.sk môžu využívať uvedené služby vo forme e-mailových otázok.

Výhody predplateného prístupu si môžete pozrieť tu.

  E-mail

Na otázky vám odpovie niektorý z našich externých odborníkov z danej oblasti.

Odpoveď zasielame do 21 dní na vašu e-mailovú adresu.

Počet otázok na jedného zákazníka je obmedzený.

Vaše otázky formulujte jednoznačne, presne a zrozumiteľne a len z oblasti základnej problematiky BOZP, ochrany pred požiarmi, ochrany osobných údajov, kybernetickej bezpečnosti, odpadov a chemických látok.

Poznámka: Vyhradzujeme si právo neodpovedať na tie otázky, ktoré sú svojou náročnosťou a rozsahom neprimerané alebo vyžadujú úzko špecializovanú odbornosť či znalosti (technologické, odvetvové či iné). Našou snahou je zabezpečiť rovnaké podmienky využívania služieb pre všetkých zákazníkov a poradiť tak v stanovenom termíne každému, kto o radu požiada.

Informácie v rámci BvP pohotovosti sú poskytované odborníkmi z uvedených oblastí na základe informácií od užívateľa, pričom majú len poradný charakter. Úplné znenie podmienok týkajúcich sa BvP pohotovosti nájdete vo všeobecných obchodných podmienkach.

 

Vaše otázky môžete napísať na email:  listaren@bezpecnostvpraxi.sk

alebo napíšte otázku priamo do formulára:

Iba pre predplatiteľov. Odpovedáme do 21 dní. Ďakujeme

 

Funkcie

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.