Referencie

Klára B., Čadca

Portál považujem za praktickú pomôcku v rámci mojej práce. Je prehľadný a intuitívny. Témy sú aktuálne a dobre spracované, vhodné priamo do praxe. Cena za ročné predplatné je priaznivá, môžem odporučiť všetkým, ktorí sa týmto oblastiam aktívne venujú, prípadne sa v nich chcú lepšie orientovať.

Stano K., konateľ firmy,  Žilina

Platforma Bezpečnosť v praxi je dobrá pomôcka pre manažérov, konateľov a riadiacich pracovníkov, ktorí zodpovedajú za bezpečnostné opatrenia a riadenie vo firmách. Navigátor dáva dobrý prehľad o tom, čo je potrebné riešiť a na čo nezabudnúť.  Na trhu som sa ešte nestretol s takýmto výborným komplexným riešením.

Miroslava H., Považská Bystrica

Čo najviac oceňujem na produkte, je jeho KOMPLEXNOSŤ – prehľadné štruktúrovanie jednotlivých podoblastí s hodnotným obsahom, rýchla a prehľadná orientácia, ktorá šetrí ČAS a PENIAZE, a v praxi zúročím najmä praktické príklady. Výhodné je to, že všetko môžem nájsť na jednom mieste.Štefan Podhora, autorizovaný bezpečnostný technik

Štefan Podhora, autorizovaný bezpečnostný technik

Portál je profesionálne vytvorený, prehľadný a pravidelne aktualizovaný. Na základe vlastných skúseností s jeho používaním ho odporúčam laikom i odborníkom.

Funkcie

Vaše podnety ma zaujímajú, napíšte mi

Vaše meno: * Váš e-mail: * Telefón:
Správa:

* povinný údaj

Partner