Referencie

Ing. Stanislav Guláš, majiteľ DATAsec.sk, audítor ISMS

Podľa môjho názoru je portál BEZPECNOSTVPRAXI.SK výborný nápad a myslím, že postupne sa stane jednotným miestom pre komplexné informácie v oblasti bezpečnosti. Ako každý „živý“ objekt/ dokument, aj tento portál sa bude postupne vyvíjať podľa praktických potrieb jeho používateľov i prispievajúcich autorov. Vidno, že na portáli pracuje výborný a odborný kolektív PP v kombinácii s poradenstvom externých naslovovzatých odborníkov.

Klára B., Čadca

Portál považujem za praktickú pomôcku v rámci mojej práce. Je prehľadný a intuitívny. Témy sú aktuálne a dobre spracované, vhodné priamo do praxe. Cena za ročné predplatné je priaznivá, môžem odporučiť všetkým, ktorí sa týmto oblastiam aktívne venujú, prípadne sa v nich chcú lepšie orientovať.

Stano K., konateľ firmy,  Žilina

Platforma Bezpečnosť v praxi je dobrá pomôcka pre manažérov, konateľov a riadiacich pracovníkov, ktorí zodpovedajú za bezpečnostné opatrenia a riadenie vo firmách. Navigátor dáva dobrý prehľad o tom, čo je potrebné riešiť a na čo nezabudnúť.  Na trhu som sa ešte nestretol s takýmto výborným komplexným riešením.

Miroslava H., Považská Bystrica

Čo najviac oceňujem na produkte, je jeho KOMPLEXNOSŤ – prehľadné štruktúrovanie jednotlivých podoblastí s hodnotným obsahom, rýchla a prehľadná orientácia, ktorá šetrí ČAS a PENIAZE, a v praxi zúročím najmä praktické príklady. Výhodné je to, že všetko môžem nájsť na jednom mieste.

Štefan Podhora, autorizovaný bezpečnostný technik

Portál je profesionálne vytvorený, prehľadný a pravidelne aktualizovaný. Na základe vlastných skúseností s jeho používaním ho odporúčam laikom i odborníkom.

Dana Č., úsek ekonomiky a správy

Bezpečnosť v praxi je pre nás veľkým prínosom najmä teraz, s blížiacim sa auditom na certifikáty ISO a OHSAS.

Funkcie

Vaše podnety ma zaujímajú, napíšte mi

Vaše meno: * Váš e-mail: * Telefón:
Správa:

* povinný údaj

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.